Rotterdam
,
Nizozemska
2021
Ana Soklič
Amen
Polfinale
1. Polfinale
2. Polfinale
Točke
Uvrstitev
44
13
finale
Točke
Uvrstitev
Tel Aviv
,
Izrael
2019
Zala Kralj & Gašper Šantl
Sebi
Polfinale
1. Polfinale
2. Polfinale
Točke
Uvrstitev
167
6
finale
Točke
Uvrstitev
105
15
Lizbona
,
Portugalska
2018
Lea Sirk
Hvala, ne!
Polfinale
1. Polfinale
2. Polfinale
Točke
Uvrstitev
132
8
finale
Točke
Uvrstitev
64
22
Kijev
,
Ukrajina
2017
Omar Naber
On My Way
Polfinale
1. Polfinale
2. Polfinale
Točke
Uvrstitev
36
17
finale
Točke
Uvrstitev
Stockholm
,
Švedska
2016
ManuElla
Blue and Red
Polfinale
1. Polfinale
2. Polfinale
Točke
Uvrstitev
57
14
finale
Točke
Uvrstitev
Dunaj
,
Avstrija
2015
Maraaya
Here For You
Polfinale
1. Polfinale
2. Polfinale
Točke
Uvrstitev
92
5
finale
Točke
Uvrstitev
39
14
Kopenhagen
,
Danska
2014
Tinkara Kovač
Round and Round
Polfinale
1. Polfinale
2. Polfinale
Točke
Uvrstitev
52
10
finale
Točke
Uvrstitev
9
25
Malmö
,
Švedska
2013
Hannah Mancini
Straight Into Love
Polfinale
1. Polfinale
2. Polfinale
Točke
Uvrstitev
8
16
finale
Točke
Uvrstitev
Baku
,
Azerbajdžan
2012
Eva Boto
Verjamem
Polfinale
1. Polfinale
2. Polfinale
Točke
Uvrstitev
31
17
finale
Točke
Uvrstitev
Düsseldorf
,
Nemčija
2011
Maja Keuc
No One
Polfinale
1. Polfinale
2. Polfinale
Točke
Uvrstitev
112
3
finale
Točke
Uvrstitev
96
13
Oslo
,
Norveška
2010
Ansambel Roka Žlindre in Kalamari
Narodnozabavni rock
Polfinale
1. Polfinale
2. Polfinale
Točke
Uvrstitev
6
16
finale
Točke
Uvrstitev
Moskva
,
Rusija
2009
Quartissimo feat. Martina Majerle
Love Symphony
Polfinale
1. Polfinale
2. Polfinale
Točke
Uvrstitev
14
16
finale
Točke
Uvrstitev
Beograd
,
Srbija
2008
Rebeka Dremelj
Vrag naj vzame
Polfinale
1. Polfinale
2. Polfinale
Točke
Uvrstitev
36
11
finale
Točke
Uvrstitev
Helsinki
,
Finska
2007
Alenka Gotar
Cvet z juga
Polfinale
1. Polfinale
2. Polfinale
Točke
Uvrstitev
140
7
finale
Točke
Uvrstitev
66
15
Atene
,
Grčija
2006
Anžej Dežan
Mr Nobody
Polfinale
1. Polfinale
2. Polfinale
Točke
Uvrstitev
49
16
finale
Točke
Uvrstitev
Kijev
,
Ukrajina
2005
Omar Naber
Stop
Polfinale
1. Polfinale
2. Polfinale
Točke
Uvrstitev
69
12
finale
Točke
Uvrstitev
Istanbul
,
Turčija
2004
Duo Platin
Stay Forever
Polfinale
1. Polfinale
2. Polfinale
Točke
Uvrstitev
5
21
finale
Točke
Uvrstitev
Riga
,
Latvija
2003
Karmen Stavec
Nanana
Polfinale
1. Polfinale
2. Polfinale
Točke
Uvrstitev
finale
Točke
Uvrstitev
7
23
Talin
,
Estonija
2002
Sestre
Samo ljubezen
Polfinale
1. Polfinale
2. Polfinale
Točke
Uvrstitev
finale
Točke
Uvrstitev
33
13
Kopenhagen
,
Danska
2001
Nuša Derenda
Energy
Polfinale
1. Polfinale
2. Polfinale
Točke
Uvrstitev
finale
Točke
Uvrstitev
70
7
Jeruzalem
,
Izrael
1999
Darja Švajger
For a Thousand Years
Polfinale
1. Polfinale
2. Polfinale
Točke
Uvrstitev
finale
Točke
Uvrstitev
50
11
Birmingham
,
Združeno kraljestvo
1998
Vili Resnik
Naj bogovi slišijo
Polfinale
1. Polfinale
2. Polfinale
Točke
Uvrstitev
finale
Točke
Uvrstitev
17
18
Dublin
,
Irska
1997
Tanja Ribič
Zbudi se
Polfinale
1. Polfinale
2. Polfinale
Točke
Uvrstitev
finale
Točke
Uvrstitev
60
10
Oslo
,
Norveška
1996
Regina
Dan najlepših sanj
Polfinale
1. Polfinale
2. Polfinale
Točke
Uvrstitev
finale
Točke
Uvrstitev
16
21
Dublin
,
Irska
1995
Darja Švajger
Prisluhni mi
Polfinale
1. Polfinale
2. Polfinale
Točke
Uvrstitev
finale
Točke
Uvrstitev
84
7
Millstreet
,
Irska
1993
1X Band
Tih deževen dan
Polfinale
1. Polfinale
2. Polfinale
Točke
Uvrstitev
finale
Točke
Uvrstitev
9
22
Se vidimo 2022
v Italiji!
000
DNI
00
UR
00
Min
00
Sec