Carpe Diem bo predstavljena to soboto!

V soboto, 28.1.2023, je bilo v Studiu 1 TV Slovenija zelo vroče, a zabavno! Joker Out so namreč skupaj s televizijsko ekipo snemali oddajo Misija Liverpool, v kateri bodo premierno predstavili letošnjo slovensko pesem za Pesem Evrovizije 2023 v Liverpoolu.

Zdaj vemo, da pesem nosi naslov Carpe Diem, naši člani, ki so se snemanja udeležili pa so izrazili precejšnje navdušenje in zadovoljstvo s slišanim in menijo, da se nam letos ponovno obeta finalni nastop.

V oddaji Misija Liverpool, ki jo bo vodila Miša Molk, se bodo skupini Joker Out pridružili še LPS, Amaya, Nuša Derenda in Tomaž Mihelič, iz Srbije pa bo prišla tudi lanska evrovizijska senzacija Konstrakta!

Besedilo pesmi Carpe Diem je napisano v slovenščini, kljub temu pa člani skupine Joker Out poudarjajo, da bodo z interpretacijo in nastopom slovenščino prevedli v univerzalen jezik plesa in zabave, ki ga bodo razumeli v vseh državah.

V oddaji bodo predstavili tudi uraden videospot.

Torej v soboto, 4.2.2023, ob 20. uri na prvem programu TV Slovenija – Joker Out in Carpe Diem!

Zadnje novice
Odštevajte skupaj z nami!
Do finala, 12. 5. 2025 še:
00
DNI
:
00
UR
:
00
Min
:
00
sec