2018
Studio 1 RTVSLO
Alex Volasko
Če pomlad nikoli več ne pride
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
2017
Studio 1 RTVSLO
Nuška Drašček
Tak dan
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
2016
Studio 1 RTVSLO
Eva Boto
Kaj je to življenje
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
2014
Križanke
Rudi Bučar
Ti
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Darja Švajger
Sončen dan
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
2013
Studio 1 RTVSLO
Andraž Hribar
Po čem diši ta dan
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Eva Černe
Vrti se v ritmu
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
2012
Ljubljanska opera
Matevž Šalehar - Hamo
Ti prihajaš
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Nuša Derenda & Marko Vozelj
Naj nama sodi le nebo
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
2011
Studio 1 RTVSLO
Rudi Bučar
Naj traja
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Marko Vozelj
Tukaj si
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
2010
Studio 1 RTVSLO
Darja Švajger
Otok ljubezni
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Katja Fašink & Rok Ferengja
Nova pomlad
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
2009
Studio 1 RTVSLO
Anika Horvat
Samo ti
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Prifarski muzikanti
Tisti nekdo
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
2008
Križanke
Anžej Dežan
Šopek maka
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Marko Vozelj
Te ni
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
2007
Cankarjev dom
Damjana Golavšek
Naravne sile
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Eva Černe
Pomlad v mestu
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
2006
Križanke
Anika Horvat
Belo nebo
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
2005
Križanke
Ylenia Zobec
Ne razumem
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Yuhubanda & Katja Koren
Če je to slovo
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
2004
Križanke
Ylenia Zobec
Samo
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
DeŽur
Na vrh sveta
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
2003
Križanke
Katrinas
Zelen žafran
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Natalija Verboten
Na pol poti
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
2002
Ljubljanski grad
Jadranka Juras
Tisoč
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Nuša Derenda
Pesek v oči
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
2001
Ljubljanski grad
Katrinas
Letim
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Foxy Teens
Prva ljubezen
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
2000
Ljubljanski grad
Regina
Moje ime
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
The Twins
Glas srca
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
1999
Ljubljanski grad
Nuša Derenda
Vzemi me veter
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Foxy Teens
Naj pada zdaj dež
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
1998
Ljubljanski grad
Andrej Šifrer
Za prijatelje
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Zmagovalna skladba po izboru občinstva