2021
Studio 1 RTVSLO
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Gregor Ravnik
Še ko te ni, te imam
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
Raiven
Volkovi
2019
STUDIO 1 RTVSLO
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Ana Soklič
Temni svet
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
Eva Hren
Šesti čut
2018
Studio 1 RTVSLO
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Alex Volasko
Če pomlad nikoli več ne pride
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
2017
Studio 1 RTVSLO
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Nuška Drašček
Tak dan
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
2016
Studio 1 RTVSLO
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Eva Boto
Kaj je to življenje
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
2014
Križanke
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Rudi Bučar
Ti
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
Darja Švajger
Sončen dan
2013
Studio 1 RTVSLO
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Andraž Hribar
Po čem diši ta dan
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
Eva Černe
Vrti se v ritmu
2012
Ljubljanska opera
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Matevž Šalehar - Hamo
Ti prihajaš
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
Nuša Derenda & Marko Vozelj
Naj nama sodi le nebo
2011
Studio 1 RTVSLO
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Rudi Bučar
Naj traja
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
Marko Vozelj
Tukaj si
2010
Studio 1 RTVSLO
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Darja Švajger
Otok ljubezni
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
Katja Fašink & Rok Ferengja
Nova pomlad
2009
Studio 1 RTVSLO
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Anika Horvat
Samo ti
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
Prifarski muzikanti
Tisti nekdo
2008
Križanke
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Anžej Dežan
Šopek maka
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
Marko Vozelj
Te ni
2007
Cankarjev dom
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Damjana Golavšek
Naravne sile
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
Eva Černe
Pomlad v mestu
2006
Križanke
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Anika Horvat
Belo nebo
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
2005
Križanke
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Ylenia Zobec
Ne razumem
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
Yuhubanda & Katja Koren
Če je to slovo
2004
Križanke
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Ylenia Zobec
Samo
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
DeŽur
Na vrh sveta
2003
Križanke
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Katrinas
Zelen žafran
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
Natalija Verboten
Na pol poti
2002
Ljubljanski grad
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Jadranka Juras
Tisoč
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
Nuša Derenda
Pesek v oči
2001
Ljubljanski grad
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Katrinas
Letim
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
Foxy Teens
Prva ljubezen
2000
Ljubljanski grad
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Regina
Moje ime
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
The Twins
Glas srca
1999
Ljubljanski grad
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Nuša Derenda
Vzemi me veter
Zmagovalna skladba po izboru občinstva
Foxy Teens
Naj pada zdaj dež
1998
Ljubljanski grad
Zmagovalna skladba po izboru strokovne žirije
Zmagovalna skladba po kombiniranem sistemu
Andrej Šifrer
Za prijatelje
Zmagovalna skladba po izboru občinstva